Siedliska, Sielska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 366 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 7
  • Lokalizacja : Siedliska , Sielska
  • Rok budowy : 2000
  • Numer oferty : 401725
  • Powierzchnia działki : 3 150 m2
  • Cena za m2 : 4644.54 PLN

SIEDLISKA UL. SIELSKA / PIASECZNO / KONSTANCIN-JEZIORNA - DOM 366 m2 - DZIAŁKA 3150 m2 - 7 POKOI + 2 GARAŻE.

Do sprzedaży dom wolnostojący usytuowany na działce o pow. 3150 m2, położony w Siedliskach, 1,5 km od Piaseczna i 4 km od Konstancina-Jeziornej.

Dom jest technologicznie nowoczesny i ciepły (ściana trójwarstwowa), a przez to tani w utrzymaniu, zaś ogród dojrzały i nieabsorbujący.

Atutem jest rozległy teren działki, w tym duży trawnik w sąsiedztwie tarasu (dający miejsce do zabawy i relaksu zarówno w słońcu, jak i w cieniu) oraz własny zagajnik, czyli zadrzewiona część działki (tajemnicze zakątki do zabaw i spacerów, ale na ogrodzonym terenie).

Przyjaźni i nieuciążliwi sąsiedzi, cisza i spokój (druga linia zabudowy od drogi asfaltowej), a także bliskość obiektów edukacyjnych (Konstancin, Piaseczno, Chylice) i rekreacyjnych (w tym lasy Chojnowskie, Park Zdrojowy w Konstancinie itp.) powoduje, że jest to (oprócz wygodnego domu) dobre i wygodne miejsce do życia dla rodzin, a do tego prestiżowa okolica.

Powierzchnia całkowita domu wynosi 366 m2, powierzchnia użytkowa 289 m2.

Działka ma kształt prostokątny, posiada własny dojazd o szerokości 3 m od drogi asfaltowej do bramy głównej i jest wystarczająca duża aby zgodnie z MPZP można było ją podzielić (zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz usługi nieuciążliwe).

Układ pomieszczeń:

PARTER: salon z kominkiem o pow. 51 m2 z wyjściem na taras i ogród, jadalnia o pow. 17 m2, umeblowana i wyposażona kuchnia o pow. 15 m2, sypialnia / gabinet o pow. 14,50 m2, hall o pow. 26 m2 z zestawem szaf garderobianych, łazienka o pow. 4,5 m2. W bryle budynku ogrzewany garaż o pow. 41 m2 z dwoma bramami.

PIĘTRO: sypialnia główna o pow. 25 m2 z dużym tarasem i pokojem kąpielowym o pow. 14,5 m2, sypialnia o pow. 28 m2 z mniejszym tarasem, sypialnia gościnna o pow. 16 m2, sypialnia o pow. 41,5 m2, łazienka o pow. 8,5 m2.

Pokoje na piętrze nie posiadają skosów za wyjątkiem bardzo dużego pokoju nad garażem.

Reprezentacyjny salon ma ponad 3 m. wysokości, czynny kominek, wielkie okna z widokiem na drzewa w głębi działki.

Zagospodarowany ogród i starodrzew. Taras jest osłonięty roślinnością.

Na parterze znajduje się kotłownia (piec gazowy centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, na piętrze pralnia i garderoba.

Dom posiada także strych nieużytkowy do wykorzystania jako składzik.

Na podłodze w salonie i pokojach położony jest parkiet dębowy, a w hallu, jadalni oraz kuchni - włoski gres. Dodatkowym atutem jest zastosowany ogrzewanie podłogowe.

Wysokiej jakości drewniane okna oraz drzwi wewnętrzne i zewnętrzne.

Dom zbudowany w technologii ściany trójwarstwowej z cegły poryzowanej ze styropianem w środku ściany, na dachu - dachówka ceramiczna Wiekor.

Media miejskie: woda, gaz i prąd; ścieki - aktualnie działa przydomowa oczyszczalnia ścieków, ale istnieje możliwość przyłączenia do sieci kanalizacyjnej która jest wybudowana w Siedliskach.

System alarmowy z monitoringiem.

Dom jest bardzo jasny, wszystkie pomieszczenia są dobrze doświetlone. Wejście do domu jest od wschodu, taras wypoczynkowy i główna część ogrodu od strony zachodniej.

Zaciszna lokalizacja domu w oddaleniu od ulicy Sielskiej, okolica zadbana, w pobliżu są też liczne tereny spacerowe i obiekty rekreacyjne. Bardzo blisko do Konstancina-Jeziornej.

Bardzo dobry dojazd do Warszawy, do wyboru dwie trasy przez Piaseczno lub przez Konstancin-Jeziorna oraz dogodny dojazd kolejowy z dworca w Piasecznie.

Siedliska, ul. Sielska, w pobliżu Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Chylice, Chyliczki, Żabieniec, Jastrzębie, Pilawa, Zalesie Górne.

Polecam i zapraszam do obejrzenia.

GREEN HOUSE NIERUCHOMOŚCI. Kontakt tel. 502-092-165.